Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Таблетніци

Таблетніци

Таблетница виготовлена ​​у вигляді невеликої коробочки. Вона поділена на кілька відділень, що дозволяє тримати таблетки і капсули в порядку і розділяти на кількість прийомів. Таблетница дозволяє спортсменові тримати спортивні добавки у вигляді капсул і вітаміни в одному аксесуарі, а не носити з собою кілька коробочок або упаковок з таблетками. Так само Таблетница запобігає розсипання таблеток і капсул по всій сумці. Ви можете Таблетница для спорту купити в Україні, переважно купити в Києві і купити в Одесі за дуже доступними цінами. Можлива пересилка в інші міста України.

Загальна інформація

Назад

  Призначення таблетніци

  1. Таблетница дозволяє тримати всі необхідні препарати під рукою, а не шукати їх, переривати всю сумку або рюкзак.
  2. Поділяючи препарати в різні відсіки по часу прийому Ви не будете пропускати і забувати приймати таблетки.
  3. Ви можете кожен препарат класти в окремий відділ і не будете їх плутати.
  4. Таблетница є дуже маленькою і компактною, тому її можна носити в сумці, рюкзаку, або навіть в кишені.
  5. Вам немає необхідності все запам'ятовувати або записувати, що стосується прийому препаратів. Таблетница зробить все за Вас і нагадає що і коли приймати.

  п/п
  Вид таблетніциХарактеристики
  1Для капсулДуже компактна і зручна. Вона має кілька відділень, в яких спокійно зберігаються і не губляться капсули. Найчастіше кількість відділень від 4 до 7.
  2Для порошківУ такій Таблетница добре зберігати порошкові добавки. Порошок зберігаються без ризику, що вони будуть висипатися або змішуватися. Таблетница поділена на відсіки, який ізольовані один від одного і закриваються щільною кришкою.
  3ОрганайзерЗа допомогою даного виду Таблетница Ви можете самі скласти собі план і графік прийому. Так само вона дозволяє зберігати кілька препаратів в одному аксесуарі.
  4На тижденьЗа допомогою такого пристосування можна розкласти препарати по відсіках на кожен день прийому. Тоді Ви не забудете про те, що і в який день слід прийняти.
  5ОдноденніЄ найпростішими з Таблетница. Така Таблетница поділена на 4 відсіку, які відповідає за прийом препаратів вранці, вдень, ввечері і вночі.
  6ЕлектроннаВбудований таймер показує наступний прийом препарату.
  7КомбінованіЦе вид Таблетніци, яка поєднана з шейкером. Це зручна річ для приготування коктейлю не дістаючи препарат. У таку посудину потрібно просто додати воду або іншу рідину і змішати.

  Як вибрати таблетница?

  1. Вибирати вид Таблетніци слід кожному індивідуально. Одним простіше відразу розподілити прийом препаратів на тиждень, а іншим не подобається наявність великої кількості відсіків.
  2. Кришка повинна щільно закриватися, щоб препарати не висипалися і не губилися.
  3. Найкраще брати Таблетніци відомих фірм. Вони не особливо будуть відрізнятися в ціні, але прослужать набагато довше і порадують якістю.
  4. Таблетніци виготовляються з харчового пластику. Харчовий пластик нешкідливий для здоров'я.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: