Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Гирі

Гирі

Спортивна гиря є спеціально виготовлений атлетичний снаряд певної маси, що має форму кулі з ручкою або спеціальними захватними отворами. Призначена вона для розвитку мускулатури і зміцнення суглобів спортсмена.

Загальна інформація

Назад

  Гирі є спортивним інвентарем. Вони користуються величезною популярність серед спортсменів. Гирі додають навантаження на м'язи, що дозволяє більше і якісніше прокачувати м'язи. Позитивно впливають на розвиток координованих рухів. Позитивно впливає на розвиток і зростання різних груп м'язів, а особливо верхньої частини тіла. Має, найчастіше, форму металевої сфери, до якої кріпиться ручка. Ви можете гирі купити в Україні, переважно купити в Києві і купити в Одесі за дуже доступними цінами. Можлива пересилка в інші міста України.

  Позитивні якості гирі

  1. зміцнення м'язів і зв'язок;
  2. виробляють у спортсмена хороший баланс і координацію рухів;
  3. позитивно впливає на якість виконання вправ і сприяє якнайшвидшому розвитку м'язів;
  4. дозволяє опрацьовувати глибокі м'язи;
  5. при занятті з гирею працює завжди відразу кілька груп м'язів;
  6. гирі можна використовувати не тільки в умовах спортивного залу, а і в домашніх умовах;
  7. дуже корисні чоловікам для розвитку сили хвата, а так же м'язів передпліччя;
  8. розвивають не тільки силу, але і гнучкість м'язів, прискорює ріст м'язової тканини;
  9. розвиває м'язову витривалість;
  10. впливає на спалювання калорій.

  Використання гирі


  п/п

  ВикористовуєтьсяОпис


  1

  Жінками для тренуваньВикористовуються гирі в тренажерних залах. Вправи з гирями допомагають швидше спалювати жирові клітини. Гирі впливають на ефективність вправ на різні групи мишц.Так дівчина може швидше підкачати і округлити сідничні м'язи.
  2Чоловікам для тренуваньЧоловіки найчастіше використовують гирі для розвитку сили і витривалості м'язів рук. До того ж тренування з гирями розвивають координовані рухів, завдяки яким Ви будете краще відчувати своє тіло. До того ж гиря дає можливість прокачати глибокі м'язи.
  3Гиревий СпортЦе окремий вид спорту, основою якого є підйоми гирі за допомогою ривка. При виконанні ривків засікається час. Потрібно зробити більше підйомів за певний час. Гирьовий спорт включає в себе різні дисципліни для жінок і чоловіків.
  Жінки змагаються тільки в ривку гирі від грудей.
  Чоловіки тримають в одній руки дві гирі і за допомогою поштовху підривають вгору гирі від грудей. Це називається двоєборством.
  Друга чоловіча дисципліна представлена ​​поштовхом по довгому циклу. Виконується так само, як і звичайний поштовх двох гир, але спочатку гирі звисають, це вихідне положення. Потім гирі піднімають до грудей і вже від грудей роблять ривок вгору.

  Поради щодо вибору гирі

  1. Не варто вибирати гирю з короткою рукояткою і великим ядром. При заняттях з такою гирею Ваша кисть буде заламувати. Бажано, щоб ядро ​​лягало на передпліччі, а не на кисть. Якщо Ви будете почувати себе комфортно, без хворобливих відчуттів в кисті, то зможете довше і старанніше займатися.
  2. Широке дно ядра дає можливість робити вправи, при яких потрібно робити упор на гирю. До того ж така гиря буде просто стійкою і не буде кататися по підлозі.
  3. На гирі не повинно бути будь-яких опуклих ділянок, так як це буде заважати занять.
  4. Гирі робляться з самих різних матеріалом, але найоптимальнішим варіантом завжди залишається чавунна гиря. Вона має правильний центр тяжкості. Та й прослужить дуже багато років.
  5. Форма ручки повинна бути зручною. Ручка не повинна бути сильно товстої, або сильно вузькою, інакше Ви ризикуєте випустити гирю собі на ногу або в кого-то.
  6. Вага слід підбирати індивідуально. Для дівчат рекомендований вага до 10 кілограм. Чоловіки починають заняття з вагою 16 кілограм і поступово можна підвищити початкову вагу.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: