Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Спортивне харчування з Канади

Продукція, яка заслужила визнання в усьому світі серед професійних спортсменів і новачком - ці слова, безумовно, про спортивне харчування з Канади. Канада привнесла у світ спорту такі високоякісні бренди спортивного харчування, як Nutraboliks, PVL Esentials, Mutant і інші.

В основі виготовлення будь-якого канадського спортивного харчування лежать наукові знання. Перед тим, як виготовити якусь добавку, виробники досліджують процес спалювання жиру, росту м'язів, і роблять все більше інноваційних проривів.

Плюси спортивного харчування з Канади

  1. Для нормальної функціональності організму, особливо під час виснажливих спортивних навантажень, необхідно отримувати майже 4 000 - 6 000 кілокалорій. Давайте дивитися правді в очі, що навіть фізично ми не зможемо з'їсти стільки їжі, а якщо і хтось зможе, то про тренування і мови бути не може, адже людині навіть важко буде дихати. Та й велика частина продуктів харчування засвоюється тільки частково. Спортивне харчування в свою чергу складається з спеціальних інгредієнтів, який завдяки спеціальній обробці, швидко засвоюються. Ці інгредієнти є концентрованими вітамінами і мінералами, поживними і активними речовинами.
  2. Хоч і продукти харчування містять в собі безліч корисних речовин, але, на жаль, деякі речовини, які необхідні спортсменами, не можна отримати з їжею або можна, але в дуже маленьких дозах. Наприклад, креатин хоч і природна речовина, але отримати його з їжею можна тільки в дуже маленьких дозах.
  3. Важливим є і той фактор, що коли людина хоче харчуватися тільки здоровою і корисною їжею, то це влітає йому в копієчку. Тому спортивне харчування є розумним і ощадливим рішенням, так як СпортПит коригує раціон і насичує організм необхідними речовинами без зайвих капіталовкладень. Але не думайте, що можна харчуватися тільки їм. Звичайні продукти харчування все також вітаються. Спортивне харчування тільки коригує раціон, але зовсім його не замінює.
  4. Для того, щоб продукт простіше засвоювався організмом, в спортивне харчування додаються спеціальні інгредієнти, що впливають на це.
  5. Спортпіт не містить в собі жирів, тому не варто боятися поправитися при використанні добавок, більш того, багато видів спортивного харчування націлені на те, щоб навпаки, позбавити людину від зайвого жиру.
  6. Якщо продукцію використовувати грамотно і з розумом, то результат не змусить себе чекати. Ваші тренування стануть більш ефективними, сила і витривалість підвищаться. Результат не змусить себе довго чекати, будь то схуднення, набір м'язової маси, або інші цілі.

Підписуйтесь на знижки і рекомендації: