Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

100% Creatine Monohydrate BioTech

Категорія:

Моногидрат

Форма:

Порошок

Виробник:

BioTech USA

Оцінка:

0 (Оцінок: 0 )
1935213

Поділіться в соц. мережах:

kreatin-biotech

300 г

193 грн.

У наявності

kreatin-bio-tech

500 г

282 грн.

У наявності

kreatin-biotech

1000 г

521 грн.

У наявності

Дана харчова добавка є однією з найважливіших частин будь-якої спортивної дієти. Практика показує, що регулярне вживання 100% Creatine Monohydrate призводить до підвищення загальної силової витривалості, а також збільшення обсягів м'язових груп. У кожній порції продукту міститься достатня кількість поживних речовин, що підвищують ефективність тренувального процесу.

Фактично, без креатину практично неможливо домогтися значних спортивних результатів. Пов'язано подібний стан справ з недостатнім відновленням після інтенсивних фізичних навантажень.

Функції креатину 100% Creatine Monohydrate BioTech

Основна функція 100% Creatine Monohydrate від Biotech полягає в підтримці постійного рівня АТФ, що дає м'язам безперебійний приплив енергії. Вже після декількох тижнів регулярного вживання, атлет обов'язково замінить позитивні зміни в своєму тілі. Потрібно відзначити, що продукт не має яскраво вираженого смаку і відмінно поєднується з іншими різновидами спортивного харчування.

100% Creatine Monohydrate

Рекомендации по применению 100% Creatine Monohydrate BioTech

Идеальным подходом к употреблению креатина считается включение в диету два ежедневных приема, перед и после тренировки. Единственный нюанс заключается в необходимости употреблять большое количество воды. Это позволит значительно увеличить эффективность пищевой добавки.

100% Creatine Monohydrate склад

    З цим товаром купують:

    Підписуйтесь на знижки і рекомендації: