Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Creatine Monohydrate Dymatize

Категорія:

Моногидрат

Форма:

Порошок

Виробник:

Dymatize Nutrition

Оцінка:

0 (Оцінок: 0 )
3036733

Поділіться в соц. мережах:

creatine-monohydrate-dymatize-300-g

300 г

303 грн.

У наявності

creatine-monohydrate-dymatize-500-g

500 г

455 грн.

У наявності

Creatine Monohydrate Dymatize, креатины

1000 г

673 грн.

У наявності

Креатин моногідрат - найкраща форма для спортсменів, оскільки легко засвоюється. Креатин - природний метаболіт, який знаходиться в великих кількостях в червоній м'язової тканини.

Creatine Monohydrate Dymatize прискорює ріст і відновлення волокон. Креатин стимулює роботу м'язів. Додаткове його споживання дозволить досягти відмінних результатів і встановлювати рекорди. Ви будете бачити реальні результати своєї праці в спортзалі, зможете тягати великі ваги без болю.

Креатин в Creatine Monohydrate від Dymatize e є чистою фракцією. Кожна частка має розмір 180 мікрон. Такий розмір дуже малий, добре засвоюється. Креатин моногідрат - найкраща форма для атлета. Препарат пройшов клінічні випробування. Він упакований в прозору банку, ви можете отримати повне уявлення про те, як виглядає продукт.

Добавка створювалася за участю фахівців зі спортивного харчування разом з професійними атлетами. При силових навантаженнях застосування такої добавки повністю заповнює дефіцит креатину.

Creatine Monohydrate Dymatize

Ваше завдання - вибрати серед усього розмаїття продуктів правильний ефективний комплекс креатину.

Креатин - це найкраща добавка для тих, хто боїться використовувати стероїди, які мають неприємні наслідки, грубо втручаються в роботу організму. Їх не можна використовувати жінкам. А для чоловіків наслідки можуть бути такими, що власне вироблення тестостерону загальмуватися. Натуральні тренування - це збереження вашого здоров'я багато років.

Рекомендації щодо застосування Creatine Monohydrate Dymatize

Креатин моногідрат смаку не має, ви можете розчинити його як в воді, так і в соку, в будь-якому іншому напої, який любите. Вам потрібно приймати добавку за такою схемою: перший тиждень - 4 рази на день по чайній ложці, 4 тижні - 1 раз в день по чайній ложці. Можете розмішати добавку з енергетиком, він швидко доставить речовина в кров.

Creatine Monohydrate Dymatize склад

    З цим товаром купують:

    Підписуйтесь на знижки і рекомендації: