Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Креатин Kre-alkalyn

Креатин Kre-alkalyn

Креатин Kre-Alkalyn - це недавно створена формула будується на основі спеціально підібраних лугів і креатину. За допомогою першого компонента вдається знизити вплив шлункового соку на прийняту спортивну добавку, тим самим значно збільшуючи рівень біологічної доступності креатину. Це дозволяє повноцінно насичувати м'язи поживними речовинами.

Загальна інформація

Назад

Виробник-
Смак-
 • Creatine Tablets Biotech

  Оцінка:

  0 (Оцінок: 0)

  Креалкалін (Kre-Alkalyn) - суміш креатину і лугу. За заявою виробника луг дозволяє нейтралізувати кисле середовище шлунка і підвищити біодоступність креатину

  Виробник:

  BioTech USA

  Категорія:

  Kre-Alkalyn

  379 грн.

  Креатин Kre-Alkalyn купити в Києві

  Креатин Kre-Alkalyn складається з двох компонентів, а саме самого креатину і лугів. Таке поєднання дозволяє значно збільшити ефективність харчової добавки. Принцип її дії полягає в тому, що луги знижують ступінь впливу шлункового соку на креатин, дозволяючи йому у великому обсязі потрапити в м'язові волокна.

  Купити креатин Kre-Alkalyn в Україні недорого

  Порадити купити креатин Kre-Alkalyn можна кожному атлетові, який бажає максимально швидко домогтися поставлених спортивних цілей. Безліч незалежних досліджень показали високу ефективність продукту при нарощуванні сухої м'язової маси. Секрет успіху криється в правильному складі препарату. У ньому знаходиться не тільки сам креатин, але спеціально підібрана луг, покликана продовжити дію основної речовини.

  Особливості вибору креатин Kre-Alkalyn

  Вибираючи Креатин Kre-Alkalyn, спортсмен повинен детально ознайомитися з позитивними сторонами обраної харчової добавки. До них належать такі пункти:

  • Повне засвоєння. Як показали недавні дослідження, організм здатний засвоїти практично сто відсотків продукту. Це означає, що кожен прийнятий грам гарантовано потрапить за призначенням, вносячи свій внесок в розвиток м'язової маси.
  • Боротьба з молочною кислотою. Креатин Kre-Alkalyn не дає молочній кислоті накопичуватися в м'язах, що значно прискорює їх відновлення, готуючи до нових фізичних навантажень.
  • Не допускає зневоднення. Швидше навпаки, відбувається незначна затримка води, за рахунок якої помітно збільшуються обсяги м'язових груп.
  • Не має побічних ефектів. Практичне застосування добавки дозволило констатувати, що вона не робить на організм людини ніякого шкідливого впливу. Також не було відзначено випадків негативних явищ від передозування.

  Всі ці фактори зможуть допомогти спортсменові зробити правильний вибір, зупинивши його на означеному препараті.

  Ціна на креатин Kre-Alkalyn в Києві

  Інтернет-магазин спортивного харчування Real Food завжди здатний здивувати клієнтів величезним вибором товарних позицій. Крім цього, ми пропонуємо найнижчі ціни на креатин Kre-Alkalyn в Києві, Одесі та інших містах України. Також на постійній основі функціонує гаряча лінія, дзвінок на яку допоможе позбутися від будь-яких питань, що заважають зробити бажану покупку.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: