Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Спортивне харчування з Німеччини

Назад

 • Weider GoldWhey (ваниль)

  Оцінка:

  0 (Оцінок: 0)

  Сироватковий протеїн (білок) - це концентрована суміш глобулярних білків, що отримуються з молочної сироватки. При цьому під сироваткою слід розуміти рідкий склад, який утворюється при сгущення і є побічним продуктом при виготовленні сиру.

  Виробник:

  Weider

  485 грн.

 • Weider MegaMass 2000 (банан)

  Оцінка:

  0 (Оцінок: 0)

  Назва високоуглеводний гейнер відмінно визначає склад і призначення цього продукту. У такому продукті високий вміст вуглеводів, співвідношення якого з білками в середньому становить 1 до 5.

  Виробник:

  Weider

  1657 грн.

  Спортивне харчування з Німеччини

  Німецьке спортивне харчування, і за що його так люблять?

  У світі спорту величезною популярністю користується спортивне харчування Америки і Європи. Зрозуміло, що Америка вражає величезним асортиментом, гучною рекламою, різними новинками. Європа ж діє в точності навпаки. Європейські країни не роблять гучних заявок про свою продукцію і не роблять упор на рекламу. Вони роблять великий акцент на технології виготовлення продукції, і на використанні якісної сировини. Тому, хоч Америка і лідирує в світі спорту, але за якість обирають все ж більше Європу.

  Ми розібралися, на що роблять упор американські і європейські виробники, але яка європейська країна одна з найбільш затребуваних? Відповідь - Німеччина. Все тому що виробники спортпіта Німеччини багато працюють над якістю продукції і тільки вдосконалюють її.

  Особливості створення спортивного харчування.

  Варто відзначити, що в Німеччині існує безліч норм і стандартів якості, без яких продукція просто не допускається до реалізації. Це означає, що перед тим, як баночки і упаковки зі спортивним харчуванням потраплять на прилавки, вони пройдуть безліч перевірок на якість використовуваних інгредієнтів і пройдуть тестування. Навіть якщо компанія вже багато років випускає продукцію, вона все одно проходить тестування і отримує сертифікат якості, і тільки потім фірма може масово випускати свою продукцію. Якщо навіть якась німецька компанія захоче просто додати новий інгредієнт в СпортПит, або змінити етикетку, виготовити новий продукт, то вона просто зобов'язана пройти сертифікацію цього продукту.

  Найкращими і затребуваними німецькими брендами є Weider, Multipower, Power System і інші. Ці найпопулярніші бренди використовуються і обираються спортсменами за такі якості:

  • Використання тільки найкращих складових, без добавок і домішок.
  • Обов'язкове отримання сертифіката на продукцію.
  • Висока тривалість розробки і довгий тестування продукту.
  • Вся робота на виробництвах автоматизована, без людської участі.

  Вони мають масу переваг, використовуються як новачками в спорті, так і професійними спортсменами. Якість і дієвість продукції перевірена роками. Однак не варто забувати, що будь-який спортивний харчування, незалежно від виробника, має і свої недоліки. Німецькі виробники не забувають згадувати на упаковках з спортпітом про недоліки, і про те, що якщо у людини непереносимість або алергія на будь-який з компонентів, то цю добавку слід виключити з ужитку.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: