Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Рукавички MMA

Рукавички MMA

ММА називають змішаними бойовими мистецтвами. ММА, це вид спорту для тих, хто любить ризик і викид адреналіну. Широко поширений цей вид спорту і серед чоловіків, і серед жінок. Для таких єдиноборств і потрібні рукавички високої якості. Вони забезпечують захист від можливих переломів і інших травм. Крім того рукавички додають сили для нанесення потужних ударів. До того ж вони комфортні, так як повторюють фізіологічну форму руки. Ви можете спортивні рукавички ММА купити в Україні, переважно купити в Києві і купити в Одесі за дуже доступними цінами. Можлива пересилка в інші міста України.

Загальна інформація

Назад

  Як вибрати рукавички для ММА

  1. Вибирайте рукавички з натуральної шкіри. Вони набагато довше служать. Шкіряні рукавички будуть щільно охоплювати руку і фіксувати її, це захистить від пошкоджень.
  2. Наповнювачем для рукавичок служить пресована піна або спеціальна прошарок гелю. За допомогою них рукавички амортизують удари і поглинають їх. До того ж за допомогою таких рукавичок борець може нанести удар набагато могутніше.
  3. Фіксуються рукавички за допомогою спеціальної застібки, або ж за допомогою липучки. Це дозволяє щільно зафіксувати рукавички на руці і знерухомити їх.
  4. Існують різні форми рукавичок для ММА:
  • з відритої долонею, вони можуть бути з захистом великого пальця або без неї. Відкрита долоня сприяє здійсненню захоплюючих прийомів.
  • із захисною подушкою, яка захищає руки від травм і дозволяє нанести більш потужний удар.

  Види рукавичок для ММА

  Всі рукавички для змішаних єдиноборств діляться на два основних види, це тренувальні та змагальні.


  п/п

  Вид

  Характеристики


  1

  ТренувальніВикористовуються для відпрацювання сили ударів, а також техніки та швидкості удару. Основним завданням цих рукавичок є захист рук спортсмена. Вони захищають кисть і окремо великий палець руки. Так само такі рукавички мають шар набивання з пресованої піни або гелю прошарку. Тренувальні рукавички важче за вагою, ніж тренувальні. Їх вага перевищує цифру 9 унцій. Пальці можуть розділятися для відпрацювання захоплюючих прийомів або задушення. Кругла форма забезпечує кращу відпрацювання техніки ударів.
  Такі рукавички відмінно підійдуть для початківця спортсмена або спортсменки.

  2

  ЗмагальніЗа вагою є легшими, ніж тренувальні. Їх вага не перевищує 7 унцій. Такі рукавички не наділені додатковою захисною прошарком. В якості наповнювача використовується пресована піна або гелева прошарок. Тільки в рідкісних випадках є захист великого пальця. До того ж пальці в цих рукавичках не розділені. Підкладка зі спеціального антибактеріального матеріалу, який вбирає і виводить піт.

  Поради щодо вибору рукавичок для ММА жінкам і чоловікам

  Можна визначитися з розмірами по вазі. Для цього потрібно зважитися, якщо Ваша вага менше 75 кілограм, то Вам підійдуть рукавички розміру S / M (це підходить жінкам, чоловікам і дітям), якщо Ваша вага від 75 кг до 90 кілограм, то Вам підійдуть рукавички M / L, при вазі більше 90 кілограм розмір Ваших рукавичок - XL.
  Так само підбирається розмір рукавички по вимірах руки. Для цього потрібно вимірювати сантиметровою стрічкою обхват руки, з огляду на всі горбки й нерівності. Необхідно і заміряти обхват зап'ястя для підбору фіксує застібки правильної довжини.
  В рукавичках не повинно бути вільного місця, тільки хіба що для еластичного бинта, який намотується для додаткового захисту. Великий розмір рукавички може тільки спровокувати отримання травми. До того ж з великим розміром рукавички рука буде просто втомлюватися.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: