Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Рукавички снарядні

Рукавички снарядні

«Млинці» використовують для тренувань на боксерських грушах і інших видах снарядів. Є найлегшими рукавичками. Легка конструкція рукавичок дозволяє відточувати техніку нанесення ударів. До того ж вони допомагають виробляти спритність і швидкість. Вони забезпечують захист від можливих переломів і інших травм. До того ж рукавички додають сили для нанесення потужних ударів. Вони комфортні, так як повторюють фізіологічну форму руки. Ви можете снарядні рукавички купити в Україні, переважно купити в Києві і купити в Одесі за дуже доступними цінами. Можлива пересилка в інші міста України.

Загальна інформація

Назад

  Особливості снарядних рукавичок

  1. Зовнішнім матеріалом рукавичок служить натуральна шкіра або замінник шкіри. Рекомендовано вибирати рукавички з кожи, так як вони будуть служити набагато довше, до того ж відзначаються високою міцністю.
  2. Наповнювачем для рукавичок служить пінополіуритановий прошарок або спеціальна прошарок гелю.
  3. Фіксуватися рукавички можуть за допомогою спеціальної застібки, або ж за допомогою липучки.
  4. Великий палець рукавички не кріпиться до основи рукавички, тому його можна розташовувати як зручно.
  5. На кісточках пальців шар наповнювача менше, але він більше на зап'ясті, що полегшує рукавичку. Знижений вага рукавички допомагає тренуватися на грушах або мішках і відточувати майстерність удару і його силу.
  6. Перед застосуванням рукавичок руки слід обмотувати еластичними бинтами для додаткового захисту.
  7. Зазвичай рукавички мають відкритий великий палець, тому його можна підібрати і зробити тренування більш комфортними.
  8. Сітчаста вставка на внутрішній стороні долоні проводить повітря і виводить піт, щоб руки не були мокрими від поту. До того ж це корисно в гігієнічному сенсі, адже в рукавички не будуть розлучається мікроби.

  Види снарядних рукавичок


  п/п

  Вид

  Характеристики


  1

  Стандартні

  Вони не відрізняються від рукавичок для спарингу. Їх вага складає від 10 унцій до 12 унцій. Розвивають швидкість і силу удару, впливають на розвиток витривалості.

  2

  Битки (називають «млинцями»)

  Це рукавички з тонким прошарком і малою вагою. Використовуються для захисту рук від травм при відпрацювання сили і швидкості ударів. Їх вага коливається від 6 до 10 унцій. Фіксується на руці гумкою або липучкою.

  3

  ОбтяженіМають дуже велику вагу. Їх вага коливається від 22 до 36 унцій. Фіксується за допомогою липучки. Вага такої рукавички можна регулювати за допомогою додаткових металевих пластин, які вставляються в манжету. Використовуються для відпрацювання витривалості і швидкості удару.


  4

  ШінгартиВідмінною рисою цих рукавичок є відкриті пальці. Вони дуже схожі на рукавички ММА. Їх вага коливається від 4 до 8 унцій. Використовуються для відпрацювання техніки і швидкості удару.


  5

  Спеціальні рукавичкиЦе рукавички в яких з'єдналися відразу два види рукавичок. Наприклад, стандартні володіють вагою битків, або рукавички, які підходять і для атлетичних тренувань, і для відпрацювання ударів на спортивних снарядах.

  Поради щодо вибору снарядних рукавичок для боксу

  1. Шкіряні рукавички краще, ніж із замінника шкіри. Вони набагато довше служать. Шкіряні рукавички будуть щільно охоплювати руку і фіксувати її, це захистить від пошкоджень.
  2. Наповнювачем для рукавичок служить пінополіуритановий прошарок або спеціальна прошарок гелю. За допомогою них рукавички амортизують удари і поглинають їх. До того ж за допомогою таких рукавичок борець може нанести удар набагато могутніше. А ще цей прошарок є основним захистом від пошкоджень кисті.
  3. Фіксуються рукавички за допомогою спеціальної застібки, або ж за допомогою липучки. Це дозволяє щільно зафіксувати рукавички на руці і знерухомити їх.
  4. Підбирайте боксерські рукавички строго за розміром Вашої руки. В рукавичках не повинно бути вільного місця, тільки хіба що для еластичного бинта, який намотується для додаткового захисту. Великий розмір рукавички може тільки спровокувати отримання травми. До того ж з великим розміром рукавички рука буде просто втомлюватися.
  5. Рекомендовано намотувати перед тренуванням еластичний бинт для підвищення захисного ефекту.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: