Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Назад

  R1 - бренд створений братами Костелло, які створили бренд Optimum Nutrition. Rule 1 це новий бренд, мета якого перевершити всі бренди на ринку. Відомий американський виробник, протеїну і креатину, а також інших важливих діючих речовин і компонентів. Ці речовини для спортсмена - енергетичне підживлення, що підвищує якість тренувань. Ви відчуєте вже після перших прийомів прекрасний результат. У складі цього спортивного харчування годі й шукати жирів і вуглеводів. Rule One - чистий і якісний продукт класу преміум.

  Які переваги спортивного харчування Rule1?

  особливості:

  • Є різні смаки.
  • Всі продукти бренду прекрасно засвоюються.
  • Ніякого шкідливої ​​дії.
  • Без холестерину і лактози.
  • Без барвників і ароматизаторів.

  Для прийому не потрібен блендер. Ви просто розчиняєте в склянці води або соку мірну ложку продукту. Узгодьте прийом з тренуваннями, але і в день відпочинку вам потрібно буде приймати протеїн Rule One між прийомами їжі.

  Якість спортивного харчування з США не викликає сумнівів. Воно отримало кілька сертифікатів.

  Найважливіша біологічна добавка для атлета - це білок. Без нього не вийде наростити м'язи. Стільки білка, скільки потрібно бодибилдеру для спокусливого рельєфу, немає у вас в раціоні. Вибирайте продукт, в якому тільки чистий протеїн. Тоді ви будете впевнені в безпеці.

  Свою надійність американці доводять вже давно. Більш того, R1 створений професіоналами, які довели свій бренд до кращих результаов.Іспользуя все разом, ви досягнете кращих результатів. R1 - іменитий бренд, якому можна на 100% довіряти своє здоров'я.

  Вплив спортивного харчування на імунну систему і серце

  Головне, на чому варто зробити акцент - спортивне харчування не тільки повністю безпечно. Воно зміцнює серце і покращує роботу мозку. Протеїни є складовою частиною всіх клітин і тканин. Вони синтезують гормони, впливають на клітинний імунітет. Спортсмени на добавках краще захищені від різного виду інфекцій.

  Серце вимагає більше корисних речовин під час тренувань, оскільки є тією ж м'язом. Якщо в організм буде надходити стільки речовин, скільки витрачатися, він не буде працювати на знос заради високих досягнень. Коли мова йде про те, що спорт небезпечний, мається на увазі, що особливу небезпеку він приховує для тих, хто не приймає додатково протеїни, амінокислоти, вітаміни.

  Стандарти якості R1

  На ринку багато неякісного товару. Тому наша справа дуже важливе - запропонувати вам інноваційні та нешкідливі добавки, що впливають на організм комплексно. Щоб вам не потрібно було спеціально дотримуватися дієти. Звичайно, протеїн не замінює звичайне харчування, але він його ефективно доповнює. І що важливо, ви не набираєте вагу. Головний секрет успіху бренду - чисте, якісну сировину для добавок, найкраща автоматика і люди, які цінують своє місце в компанії зі світовим ім'ям. Тестування готових добавок приділяють особливу увагу, як і упаковки. У компанії є власна лабораторія, найкраща в цій ніші в США.

  Самими спортсменами вже давно доведено високу ефективність добавок R1. Тому хто їх спробував раз, не відмовляється від прийому. Вони не мають будь-яких протипоказань, побічних явищ.

  Не варто купувати харчування невідомих брендів. Брати Костелло стояли біля витоків компанії і пропонують вам чистий продукт з великою різноманітністю смаків. Так що ви знайдете свій і будете набагато витривалішими і красивіше вже через місяць. Ви помітите, що результати покращаться, а ви не будете працювати з залізом на знос. Сили будуть залишатися і на роботу, і на інші життєві завдання. Ви полюбите спорт.

  Багато хто не любить спорт через почуття, що вони втомлюються, просуваються дуже повільно. Просто змінивши свої харчові звички, додавши протеїн, ви можете виправити своє ставлення до спортивних досягнень.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: