Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Співробітництво

Інтернет-магазин Real Food пропонує не просто великий асортимент спортивного харчування, але аксесуари і спорядження для занять спортом. Співпраця з тренажерними залами та крамницями спортивних товарів дозволяє надати:

  • перевірену і надійну продукцію;

  • лояльні ціни;

  • якісні послуги;

  • достовірну інформацію про товар;

  • професійну консультацію від провідних тренерів.

Купити спортивну продукцію в Україні недорого

Завдяки прямій співпраці з роздрібними магазинами і виробниками спортивного харчування, ми можемо надати кожному покупцеві товар оптом і в роздріб, гарантувати оригінальність і якість продукції. Ми працюємо тільки з виробниками, яким довіряємо. На сайті представлені бренди, що займаються виробництвом харчових добавок для спорту. Ми знаємо, що таке якість і плекаємо довіру тільки до даних представникам спортивного харчування.

Як вибрати спортивне харчування

Спільна робота з професійними тренерами дозволяє нам відібрати кращу продукцію з кращих. Ми не терпимо підробок, тому звертаємося за допомогою до досвідчених фахівців, які працюють з спортпітаніем і спортивним спорядженням, і знають, що краще.

Поради фахівця

Кооперація з тренажерними залами та крамницями спортивних товарів дозволяє нам активно розвивати загальну для нас сферу діяльності. Наші клієнти і ми завжди можуть звернутися за допомогою до професіоналів і отримати відповіді на всі запитання.

Ціна на продукцію нашого магазину в Одесі

Співпраця без посередників дозволяє надати найбільш вигідні ціни для наших покупців. Ціна на весь товар - від виробника. Ми пропонуємо доступну вартість на весь асортимент магазину.

Перевага покупки товару в нашому інтернет-магазині

Головна мета - надати справжню якість, щоб кожен залишився задоволеним покупкою і результатами після тренувань. Ми працюємо для Вас!

Підписуйтесь на знижки і рекомендації: