Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Спортивне харчування з України

Назад

 • vei-protein-pauver-pro

  Оцінка:

  0 (Оцінок: 0)

  Сироватковий протеїн (білок) - це концентрована суміш глобулярних білків, що отримуються з молочної сироватки. При цьому під сироваткою слід розуміти рідкий склад, який утворюється при сгущення і є побічним продуктом при виготовленні сиру.

  Виробник:

  Power Pro

  537 грн.

  Спортивне харчування з України

  Спортивне харчування з України хоч і не таке популярне, як європейське або Американський, але зовсім не гірше за якістю і смакових особливостей.

  Український СпортПит є правильно підібраним комплексом біологічних добавок. Використовуються ці добавки для різних цілей, з їх допомогою можна додати об'єм м'язів, скинути зайву вагу, зміцнити здоров'я. Спортивне харчування з України можуть використовувати і майстри спорту, і новачки.

  Дуже важливо в спорті давати організму важкі фізичні навантаження і правильно підживлювати, тільки тоді Ви досягнете потрібного ефекту. Саме тому СпортПит підбирається відповідно до Ваших цілям. Ну, погодьтеся, не можна швидко наростити м'язову масу, використовуючи при цьому вітаміни.

  Багато починаючі спортсмени часто задаються питанням, чому у них так повільно ростуть м'язи, хоча вони виснажливо займаються в спортивному залі. Відповідь така - організму не вистачає білка і інших поживних речовин. Саме для цього необхідно вживати СпортПит, адже він насичує організм енергією і необхідними поживними речовинами, а ще, впливає на відновлення м'язової тканини після важких фізичних навантажень. Важливо також скласти правильну програму тренувань, яка Вам підходить.

  Спортпіт добре впливає на людей, які не можуть правильно харчуватися і дотримуватися режиму харчування. В такому випадку, він насичує організм необхідною кількістю поживних речовин, які людина не в повному обсязі отримує з їжею. Однак варто пам'ятати, що СпортПит тільки доповнює раціон, але ніяк не замінює. Для правильного функціонування організму просто необхідно збалансоване харчування, яке СпортПит буде просто коригувати.

  Для виготовлення українського спортивного харчування використовуються тільки якісні інгредієнти. Спортпіт містить в собі прості природні речовини в концентрованому вигляді, які виробники отримують в процесі переробки звичайних продуктів харчування.

  Наш інтернет-магазин надає широкий асортимент спортивного харчування з України тільки високої якості. Купити спортивне харчування в Україні можна за найнижчими цінами. Ми гарантуємо кваліфіковану консультацію з будь-якого спортивного харчування. Ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками, які відрізняються високою якістю своєї продукції і використовують тільки новітні технології для виготовлення спортпіта.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: