Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

+

ВІДЕО

Даний розділ ми присвятили відео, які обов'язково зацікавлять Вас і будуть Вам корисні. У нашому інтернет-магазині публікуються різні відео тренувань, консультації фахівців з найрізноманітніших тем, новини і багато чого іншого.

Особливості відео-розділу

Завдяки відео-блогу в нашому інтернет-магазині Ви зможете легко і швидко зрозуміти, як слід виконувати ту чи іншу вправу, як приймати СпортПит і отримаєте відповіді на питання, що цікавлять. Таким чином, Ви отримуєте інформацію з перших вуст, нібито безпосередньо спілкуєтеся з тренером або професійним спортсменом.

Відео будуть корисні для початківців і просто любителів спорту. Влоги ділиться інформацією про підготовку тіла до тренування, про правильне збалансоване харчування, підбору спортпіта, його вживанні, користь і шкоду. Це саме те, що потрібно кожному новачку в спорті.

Переваги відео-блогу

Відео-майстерня постійно оновлюється. Ми поповнюємо каталог новими і цікавими відео, якими Ви зможете поділитися зі своїми друзями.

Після перегляду чергового відео-ролика, Ви зможете залишити свої коментарі, поставити питання і обговорити зміст записи з тими, хто також зацікавлений в створенні ідеального тіла, як і Ви.

  • велика різноманітність тематики;

  • новини в сфері спорту та спортивного харчування, і багато іншого.

  • постійне оновлення;

  • корисні поради;

Наш інтернет-магазин гарантує, що відео будуть максимально інформативними, практичними і доцільними. Ми знаємо, що потрібно кожному, тому надаємо лише найпотрібніше, важливе і цікаве. У відео блозі Ви не знайдете нудного відеоролика. Ми, як і Ви не терпимо шкідливе і не корисне. Тому, ми відбираємо тільки якісний контент, який обов'язково Вас зацікавить.

Real Food - Real Life.