Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Назад

 • vp-lab-btsaa

  Оцінка:

  0 (Оцінок: 0)

  Bcaa - амінокислоти з розгалуженими ланцюжками, комплекс, що складається з трьох незамінних амінокислот: лейцин, ізолейцин, валін. Ці амінокислоти випускаються разом, головним чином, не тому що вони доповнюють один одного, а тому що це легко екстрагуються фракція, яку отримують з гідролізату протеїну або біосинтетичних.

  Виробник:

  VPLab

  Категорія:

  BCAA

  745 грн.

 • vplab-creatine

  Оцінка:

  0 (Оцінок: 0)

  Креатин моногідрат - найбільш ефективна і популярна форма креатину, що використовується атлетами для збільшення м'язової маси, сили і витривалості. Хімічно ця форма представляє собою молекулу креатину і води.

  Виробник:

  VPLab

  Категорія:

  Моногидрат

  821 грн.

  Спортивне харчування від VP Lab

  Якість європейського рівня, передові розробки і сучасні інновації- це все VP Laboratory!

  Компанія VP Laboratory - провідний виробник спортивних добавок і БАДів з Великобританії. Торгова марка пропонує своїм клієнтам великий вибір добавок за адекватною ціною, які допоможуть підвищити спортивні показники, збільшити швидкість, потужність і силу атлета, наростити м'язову масу. Затребуваність товарів марки неухильно підвищується - це можна зрозуміти, якщо почитати в мережі відгуки або побачити рейтинги популярності препаратів.

  Основна мета VPLab

  Своєю місією компанія вибрала постійне виробництво спортивних добавок високої якості, які допоможуть спортсмену розкрити його потенціал і стати фізично витривалішими і здоровіше, зробити тренування більш продуктивними і зміцнити організм.

  Високі ідеали VPLab

  Відсутність домішок в складах добавок. Компанія виробляє тільки чисті концентровані препарати без домішок;
  Налагоджений діалог зі споживачем. Для бренду було важливо вибудувати міцні відносини між клієнтами і співробітниками компанії;
  Ефективність добавок. Бажання виготовляти продукти високої якості автоматично призвело до того, що добавки відрізняються результативністю при регулярному прийомі;
  Перевірені компоненти. Торгова марка використовує у виробництві тільки чисті органічні інгредієнти від надійних постачальників.
  Чому багато хто вибирає VPLab?
  Компанія невтомно працює над створенням сумішей, які гарантують швидкий і повноцінний результат. Всі добавки готуються на заводах Англії, Бельгії, США, Голландії. Для створення формул препаратів купуються запатентовані компоненти від надійних фарм-фірм.

  Оптимальна якість продукції досягається також із застосуванням останніх інновацій і суворому багатоступінчатому контролю якості кожної стадії виробництва. Продукція VPLab Nutrition допомагає забезпечити організм поживними компонентами і домогтися поставлених спортивних цілей. Суміші зроблені таким чином, що по-максимум закривають нестачі в щоденному харчуванні. Читайте відгуки про товари VPLab і випробуйте на собі всю ефективність препартов даної марки!

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: