Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Голеностопа

Голеностопа

Спортивна захист використовується для того, щоб уберегти спортсмена від отримання травм і переломів. Ви можете спортивну захист голеностопа купити в Україні, переважно купити в Києві і купити в Одесі за дуже доступними цінами. Можлива пересилка в інші міста України.

Загальна інформація

Назад

  Що таке «захист голеностопа» і для чого вона потрібна?

  Спортивна захист є необхідною для професійного заняття спортом. З дитинства нас вчили, що заняття спортом зміцнює наш організм. Заняття спортом - це палиця з двома кінцями. Дійсно спорт позитивно впливає на роботу серця і судин, дозволяє розвивати силу і витривалість м'язів. Так само спорт позитивно впливає на дихальну систему. Але, на жаль, при заняттях спортом є чималий шанс отримати травму. Спортивна захист використовується для того, щоб уберегти спортсмена від отримання травм і переломів. Ви можете спортивну захист голеностопа купити в Україні, переважно купити в Києві і купити в Одесі за дуже доступними цінами. Можлива пересилка в інші міста України.

  Переваги захисту голеностопа

  1. Захищають суглоби від вивихів і ударів. Так само захищають від розтягування сухожиль і м'язів.
  2. Пом'якшує удар при падінні або зіткненні з іншим спортсменом.
  3. Знижує тиск на кістку.
  4. Еластична захист має фіксують властивостями, які зменшують больові відчуття після травм.
  5. Еластична захист надає компресійне вплив на суглоби.
  6. Знижує тиск, який діє на суглоб при фізичному навантаженні.
  7. Забезпечує нормалізацію кровообігу.
  8. Матеріали, з яких виготовлена ​​захист, пропускають повітря і дозволяють тілу дихати. Так само такі матеріали відрізняються гігроскопічними властивостями.
  9. Допомагає відновиться після перенесених травм.

  Види захисту голеностопа


  п/п

  Вид

  Характеристики


  1

  Еластичний захистВиготовляється з еластичних матеріалів. Найчастіше це еластичний текстиль високої якості. Він прекрасно пропускає повітря і дозволяє тілу дихати. Так само такі матеріали відрізняються гігроскопічними властивостями. Вони мають компресійними властивостями, що дозволяє фіксувати і підтримувати кінцівку і таким чином уберегти від отримання травм.

  2

  Напівжорсткий фіксатор

  Використовується при несерйозних травмах, таких як розтягнення зв'язок. Виготовляється з еластичних матеріалів і оснащується ременями, які виконують функцію тейпірованіе. Фіксатори мають компресійними властивостями, що дозволяє фіксувати і підтримувати кінцівку.

  3

  Жорсткий фіксатор

  Використовується при серйозних травмах. Фіксатори мають компресійними властивостями, що дозволяє фіксувати і підтримувати кінцівку. Вони захищають стопу від вивертання. Оснащені щільними вставками.


  4

  Фіксатор зі шнурівкою і ребрамиВикористовується для відновлення після перелому. За допомогою металевих і пластикових ребер нога надійно фіксується. Фіксування за допомогою шнурівки забезпечують знерухомлення кінцівки.

  5

  Захист у формі бандажа

  За ступенем фіксації розділяється на легку, середню і важку ступінь. Бандажі середнього та тяжкого ступеня фіксації оснащені ребрами для кращої фіксації кінцівки.

  Залежно від жорсткості захист для голеностопа ділиться на такі види: захисний фіксатор при переломах; лікарські фіксатори; тиснуть, для зупинки кровотечі; іммобілізірующі; захист для корекції вроджених патологій.

  Поради щодо вибору захисту для голеностопа

  1. Вибирайте захист для голеностопа з якісних матеріалів. Для виготовлення захисту використовуються найрізноманітніші матеріали. Найчастіше це еластичний текстиль високої якості. Він прекрасно пропускає повітря і дозволяє тілу дихати. Так само такі матеріали відрізняються гігроскопічними властивостями.
  2. Фіксуючі елементи повинні бути надійними. Фіксується спортивна захист за допомогою липучок, ременя або гумки. Якому слід віддати перевагу вибирати Вам.
  3. Слід купувати захист за розміром. Якщо захист буде маленькою, то буде здавлювати тіло і приносити тільки незручності. Ще захист маленького розміру може порушити кровообіг. Захист великого розміру буде ж злітати і бовтатися. Захист повинна щільно прилягати до тіла, але не здавлювати його, тоді Вам забезпечена максимальна захист від травм.
  4. Захист повинна виконуватися якісно. Шви повинні бути міцними.
  5. Не купуйте дешеву захист, вона навряд чи вбереже Вас від травм. Краще один раз витратьте і придбайте якісний товар.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: