Контакти

Замовити дзвінок

Пн-Пт: с 900 до 1800

Сб: с 1100 до 1600

Вс: вихідний

м. Одеса, вул. Сегедська, 18

Паху

Паху

Спортивна захист для паху є обов'язковим атрибутом для будь-яких видів єдиноборств. Незважаючи на те, що удари в пахову область заборонені у всіх видах спорту, проте удар може припасти випадково в цю зону. Це може загрожувати небезпекою для здоров'я. Спортивна захист використовується для того, щоб пом'якшити удар в пахову область. Виготовляється у вигляді черепашки або бандажа зі спеціальних еластичних матеріалів. Ви можете спортивну захист для паху купити в Україні, переважно купити в Києві і купити в Одесі за дуже доступними цінами. Можлива пересилка в інші міста України.

Загальна інформація

Назад

  Властивості захисту паху

  1. Захист паху виготовлена ​​зі спеціальних матеріалів, які пропускають повітря і вбирають вологу. До того ж вони не натирають і не приносять дискомфортних відчуттів.
  2. Захист паху буває чоловічого, жіночого або дитячої.
  3. Захист паху кріпиться за допомогою спеціальних лямок або має вигляд вкладки.
  4. Вона повинна закривати зовнішні статеві органи і ні в якому разі не повинна зміщуватися. Зміщення говорить про неправильне кріпленні захисту.

  Потрібно обов'язково підбирати захист за розміром, інакше маленький розмір буде сильно здавлювати і натирати статеві органи і сковувати дії. Захист паху великого розміру буде зміщуватися і викликати дискомфорт.
  розміри:
  XS - це дитячий розмір. Захист такого розміру використовується для дітей віком від 4 до 6 років.
  S - це розмір захисту, який використовується для дітей віком до 13 років або худим підліткам.
  M - використовується для підлітків, які мають спортивну статуру.
  L - є найпоширенішим розміром. Захист такого розміру використовується для чоловіків середньої крупності статури.
  XL - використовується для чоловіків великої статури.


  Види захисту паху


  п/п

  Вид

  Характеристики


  1

  Мушля

  Це вид захисту, який представлений у вигляді спеціальної пластикової накладки або накладки з інших міцних матеріалів. Кріпиться за допомогою власних фіксаторів, які щільно повинні прилягати до стегон. Якщо кріплення немає, то черепашка грає роль накладки і вкладається в спеціальні кишені спортивного спорядження. Накладка повинна щільно прилягати до зовнішніх статевих органів, але не здавлювати їх. Застосовують для заняття боксом.

  2

  Бандаж

  Представлений у вигляді захисної накладки у вигляді черепашки з додатковими накладками, які захищають лобковую зону і внутрішню поверхню стегон. Він не такий еластичний, як черепашка, але охоплює і захищає велику територію.


  3

  Компресійні шорти з черепашкоюВони виготовлені з еластичних матеріалів. Найчастіше це еластичний текстиль високої якості. Він прекрасно пропускає повітря і дозволяє тілу дихати. Так само такі матеріали відрізняються гігроскопічними властивостями. Компресійні шорти вже мають ушиту черепашку. Ця захист не сковує рухи.

  Поради щодо вибору захисту для паху

  1. Вибирайте захист для паху з якісних матеріалів. Для виготовлення захисту використовуються найрізноманітніші матеріали. Найчастіше це еластичний текстиль високої якості. Він прекрасно пропускає повітря і дозволяє тілу дихати. Так само такі матеріали відрізняються гігроскопічними властивостями.
  2. Фіксуючі елементи повинні бути надійними. Від щільного фіксування залежить ступінь захищеності.
  3. Слід купувати захист за розміром. Якщо захист буде маленькою, то буде здавлювати тіло і приносити тільки незручності. Ще захист маленького розміру може порушити кровообіг. Захист великого розміру буде ж злітати і бовтатися. Захист повинна щільно прилягати до тіла, але не здавлювати його, тоді Вам забезпечена максимальна захист від травм.
  4. Захист повинна виконуватися якісно. Шви повинні бути міцними.
  5. Не купуйте дешеву захист, вона навряд чи вбереже Вас від травм. Краще один раз витратьте і придбайте якісний товар.

  Підписуйтесь на знижки і рекомендації: